Nowe zajęcia FIT MAMA !
30 listopada 2017

Zapraszamy na regularne zajęcia dla mam z dziećmi (do pierwszego roku życia) w każdy poniedziałek o 12.00. Koszt 4 zajęć 69 zł. Pojedyncze – 19 zł.
Dla kogo?
Zajęcia przeznaczone dla pań po sześciu tygodniach od porodu naturalnego i trzech miesiącach po cesarskim cięciu.
Po co?
Ciało po ciąży i porodzie powinno stopniowo wracać do formy. Osłabione są nie tylko mięśnie brzucha, ale też kręgosłup i dno miednicy. Dlatego ćwiczenia w tym szczególnym czasie powinny odbywać się pod okiem instruktora, który pomoże aktywować mięśnie i zwróci uwagę na poprawne wzorce ruchowe.
Co mi to da?
Zajęcia FIT MAMA pomogą zrzucić tkankę tłuszczową i ujędrnić ciało. Nie zabraknie też elementów metody Pilates, dzięki którym mamy zadbają o swój kręgosłup i wzmocnią mięśnie głębokie. Ważna jest także profilaktyka mięśni dna miednicy oraz nauka poprawnego wykonywania codziennych czynności np. podnoszenia czy przewijania dziecka. Oprócz ćwiczeń będzie można wykonać test na rozejście mięśni prostych brzucha, dowiedzieć się jak pracować z blizną po cesarskim cięciu i jak przeciwdziałać nietrzymaniu moczu.
Podczas zajęć mama ma kontakt z dzieckiem, a przy okazji aktywnie spędza czas i może wymienić się swoimi doświadczeniami z innymi kobietami.